Uroda – jak poprawić?

poprawi-img-936.jpg

Zabiegi mezoterapii bezigłowej oraz igłowej przeprowadzamy w salonach urody, tam oddajemy się w ręce specjalisty, ponieważ trudno a nawet niebezpiecznie byłoby przeprowadzić te czynności samemu.

Sprawa jest się jednak zupełnie inaczej jeżeli chodzi o mezoterapię mikroigłową, można się pokusić o zainwestowanie w sprzęt, który jest ogólnie dostępny i stosunkowo niedrogi. Specjalne rollery są sprzedawane bardzo często już z gotowymi ampułkami witaminowymi, lub można dokupić je osobno. Przyjmijmy że chcemy zająć się rozstępami, więc kupujemy ampułki z mieszanką składników, które najlepiej sprawdzą się w walce z rozstępami oraz bliznami.


Interesujący temat: https://wle.pisz.pl/dobre-polskie-kosmetyki


Przygotowanie ciała lub osoby do samodzielnego przeprowadzenia mezoterapii mikroigłowej powinno być dokładne, bo musimy myśleć o dezynfekcji również naszego rollera (wszystkie informacje są opisane w instrukcji obsługi). Kiedy jesteśmy już gotowi nakładamy serum na miejsce które chcemy „rollować” i z odpowiednim naciskiem przejeżdżamy ok.4 razy w pionie, poziomie i po skosie. Następnie na tą część ciała nakładamy odpowiedni krem. Lekkie pieczenie, zaczerwienienie są normalnym objawem, ponieważ ingerujemy w tkanki, ale tymże jednym pobudzamy skórę do regeneracji.

Dodaj komentarz